Prezent na urodziny dla Żony

Teoretycznie nikt nie powinien lepiej znać swojej żony niż mąż. W praktyce bywa różnie, dlatego wybór idealnego prezentu urodzinowego bywa naprawdę trudny. Na pewno nie obejdzie się bez kwiatów – nie ma chyba kobiety, której nie ucieszyłaby róża lub bukiet pachnących wiosną tulipanów. Warto też zamówić stolik w restauracji i spędzić ten czas razem, najlepiej bez pociech, które na ten czas można powierzyć dziadkom lub opiekunce.

            Prezentem, który na pewno spodoba się każdej kobiecie, jest oczywiście biżuteria. Nie trzeba wcale wydawać na nią majątku, przecież nie każdego stać na diamentowe kolie. Dobrym pomysłem może być wisiorek z kamieniem dopasowanym do znaku zodiaku, pasująca do kolczyków bransoletka czy złote lub srebrne kolczyki.

            Idealnym prezentem dla żony może być także przygotowana przez męża kolacja. Wcale nie trzeba gotować samemu, można przecież zamówić catering, a tort kupić w cukierni. Świece, kwiaty, nastrojowa muzyka i pyszna kolacja, a do tego drobny upominek, to urodziny, o które z pewnością spodobają się ukochanej osobie.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl