Personalizowany kryształ na Komunię Świętą

Pierwsza Komunia Święta to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego dziecka. Uroczystość ta wymaga oczywiście odpowiedniej oprawy, dlatego rodzicie i katecheci pieczołowicie przygotowują kościół i z dużym wyprzedzeniem organizują przyjęcie komunijne. Tradycją jest wręczanie dzieciom upominków, które mają upamiętniać ten piękny dzień. Tradycyjne kartki nieco już wyszły z mody, zwłaszcza że zwykle lądują w jakimś mało widocznym miejscu. Coraz większą popularnością cieszą się inne, bardziej efektowne pamiątki, takie jak personalizowane kryształy na Komunię Świętą.

Personalizowany kryształ na Komunię Świętą

W krysztale mogą być wykonane zarówno wzory związane z komunią, np. kielichy, winogrona czy chleb, jak i wybrane życzenia czy zdjęcia. Wybór jest naprawdę duży, dzięki czemu każdy kryształ prezentuje się inaczej – nie ma więc obaw, że dziecko dostanie dwie identyczne pamiątki.

Taki prezent komunijny na pewno przez wiele lat będzie przypominał dziecku o tym, że w danym dniu przyjął do swojego serca Jezusa. Kryształ z grawerem to wspomnienie, które nigdy nie wyblaknie.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl