Kryształy 3D czyli szklane statuetki ze zdjęciem

Oferujemy wykonanie unikalnych kryształów 3D w szklanych kryształach o różnych kształtach na różne okazje, jak urodziny, komunie, chrzty, rocznice, podziękowania, spotkania biznesowe, reklamowe, promocyjne, nagrody i na każdą inną okazję według Państwa pomysłu. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji wykonanych przez naszych grafików na podstawie przesłanych zdjęć i wytycznych klientów.

Każdy kryształ o odpowiedniej grubości jest w stanie również pomieści obraz trójwymiarowy jak budynek czy samochód w tym celu zapraszamy do kontaktu po przesłaniu do nas projektu 3D nasi graficy wkomponują go w odpowiedni kryształ.

Kryształ 3D Statuetka

Najbardziej popularna i okazała statuetka z czarną podstawką hit wśród naszych klientów powyżej przykładowy projekt na roczek.

Kryształy 3D Duża Fala

Mała fala klasyczny kryształ z fazowanymi rantami.

Kryształy 3D Komunia

Tak zwana Duża Fala fazowany prostokąt z projektem przygotowanym na Pierwszą Komunię Świętą.

W przygotowaniu inne wzory kryształów serce, obeliks i na Państwa prośbę prosty kryształ. Wkrótce pojawią się w naszej ofercie, w razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Każdy Kryształ zawiera w cenie szkło, opakowanie granatowe, projektowanie oraz grawerowanie wewnątrz kryształów specjalistycznym laserem 3D.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl